O nás


 O nás:

Jsme skupina nadšených inženýrů, kteří se rozhodli zkombinovat svou 15 letou zkušenost ve výrobě porcelánových dlaždic, zpracování přírodního kamene a mezinárodního obchodu.

Z naší turecké pobočky úspěšně dodáváme turecké porcelánové dlaždice a elegantní přírodní kámen do tří kontinentů již několik let.

V roce 2020 jsme se rozhodli začít působit na evropském trhu. V ten moment vznikla firma Ephestone Přírodní kameny a dlaždice v České republice.

Naším cílem je dodávat dlaždice velkoodběratelům, firmám a konečným zákazníkům z našeho skladu u Mladé Boleslavi. 


Jaké jsou naše aktivity:

Naše obchodní činnost má tři směry – velkoobchod pro firmy a podnikatele, e-shop pro konečné zákazníky a realizace námi prodávaného zboží.

Dodáváme dlaždice a přírodní kámen z našeho skladu v Mladé Boleslavi, externího skladu v Turecku a partnera v Itálii.

Porcelánové dlaždice:

Jsme výhradním distributorem firmy Decovita v České republice. Firma Decovita je známá jedinečným designem dlaždic a realistickým vzhledem povrchů. U většiny výrobků je téměř nemožné rozeznat, zda se jedná o porcelánovou dlaždici nebo skutečný kámen. Dovážíme také od našich dodavatelů z Itálie.

Přírodní kameny:

Díky výrobním kapacitám v Turecku a možnosti nákupu kamene přímo v kamenolomech jsme schopni poskytnout lepší ceny a nekonečně širokou škálu  kamene co se týče barvy, velikosti, tloušťky i povrchové úpravy.

V nabídce naleznete travertinové a mramorové desky, obklady, dlažby, obklady bazénu, umyvadla, vany, parapety, schody, mozaiky, krby, koupelnové desky…a to vše na míru.

Koupelny:

Koupelnové komponenty dovážíme od Bien Banyo. Bien Banyo je jedním ze dvou velmi slavných a vysoce kvalitních dodavatelů materiálů v Turecku. Více se zaměřujeme na dodávku kompletního koupelnového balíčku pro stavební projekty.

Stavební činnost

Nabízíme také realizaci námi dodávaných produktů. Oblast naší působnosti je okolí Mladé Boleslavi, Prahy, Liberce, Mělníka a Nymburka. Vyžádejte si prosím naše reference. S obchodními partnery spolupracujeme i na větších projektech.